Odpowiadamy
na oczekiwania

Nasza aplikacja jest dopracowana w każdym szczególe pod potrzeby i oczekiwania użytkowników: terapeutów, coachów, logopedów itd.

To naturalne, że mozesz mieć wiele pytań. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie.

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Płatności

Pierwsze dwa tygodnie (14 dni) korzystania z DobregoGabinetu jest całkowicie darmowe. Załóż całkowicie darmowe konto i sprawdź działanie programu i jego funkcjonalności. Sprawdź na własnej skórze na ile poprawimy wygodę Twojej pracy, uporządkujemy dokumentacje, wzmocnimy bezpieczeństwo, zadbamy o RODO czy pomożemy z fakturami. Po tym czasie, jeśli będziesz niezadowolony, możesz po prostu zamknąć konto i usunąć wszystkie dane pobierając je wcześniej w wybranym formacie. Niczym nie ryzykujesz. Wierzymy jednak, że zostaniesz z nami, aby cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem Twojego DobregoGabinetu :)
Po wygaśnięciu pierwszych darmowych 2 tygodni (14 dni) możesz przejść na jeden z naszych płatnych pakietów. Pakiety wykupuje się na miesiąc czasu aby można było korzystać z programu. Możesz również przestać korzystać z naszego programu usuwając wszystkie wprowadzone dane i nie wykupywać dalszego okresu korzystania. Wszystkie dane wprowadzone wcześniej do programu możesz bezpiecznie pobrać na swój komputer przed zamknięciem konto.
Akceptujemy płatności internetowe - tzw. szybkie przelewy internetowe, płatności przy użyciu BLIKa oraz karty kredytowej.
Korzystanie z programu wiąże się z koniecznością opłaty abonamentowej. Abonament trwa 30 dni i jest płatny w zależności od wybranej opcji. Pierwsze 2 tygodnie (14 dni) jest darmowe, kolejne miesiące wymagają już opłaty, aby korzystać z programu.
Tak, oczywiście, możesz przerwać korzystanie z programu w dowolnym momencie. Wszystkie wprowadzone dane możesz pobrać w dogodnym dla Ciebie formacie (txt lub pdf) tak, aby ich nie stracić. My utrzymujemy Twoje konto przez wymagane przepisami czas, a następnie przed ostatecznym usunięciem przypomnimy Ci o nim mailem.
Tak, możesz zmienić swój pakiet po wygaśnięciu aktualnego okresu rozliczeniowego. Nie ma niestety możliwości powrotu do darmowego pakietu po jego przetestowaniu. Możesz natomiast zmieniać abonament między pozostałymi pakietami.
Tak, jeśli poleciesz program Twojemu znajomemu, a on po okresie próbnym zdecyduje się na wykupienie abonamentu przysługuje Ci darmowy miesiąc na korzystanie z programu. Aby uzyskać od nas zniżkę napisz do nas maila na adres: kontakt@dobrygabinet.com opisując kto z Twojego polecenia zdecydował się skorzystać z programu. O to samo będziemy prosili osobę którą poleciłeś, abyśmy mogli naliczyć Ci rabat.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas najważniejsza sprawa. Wiemy, jak ważne jest zachowanie tajemnicy w Twoim zawodzie. Zaufanie i dyskrecja w przetwarzaniu Twoich danych są dla nas priorytetem. Dlatego też od etapu projektowania aplikacji, poprzez jej tworzenie a kończąc na jej uruchomieniu zadbaliśmy o bezpieczeństwo na każdym etapie. Mając to na uwadze wykonujemy szereg zabiegów i czynności aby Twoje dane były wyłącznie Twoje. Między innymi korzystamy wyłącznie z renomowanych serwerów firmy Amazon przeznaczonych do przetwarzania danych medycznych, wszystkie Twoje dane szyfrujemy w taki sposób aby były one niemożliwe do odczytania przez innych, korzystamy z certyfikatu SSL i szyfrowanego połączenia HTTPs. Więcej o bezpieczeństwie możesz przeczytać na naszej stronie dedykowanej bezpieczeństwu danych.
Wszystkie dane wprowadzane do programu są szyfrowane i odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. My również nie mamy do nich dostępu - dane są wyłącznie Twoje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach w jakie przetwarzamy i chronimy Twoje dane zajrzyj koniecznie na naszą stronę o bezpieczeństwie danych.
Nie, nie mamy dostępu do Twoich danych, Twoich zarobków czy bazy klientów. Mamy jedynie dostęp do Twoich danych potrzebnych do wystawienia Ci faktury. Dodatkowo jesteśmy zobowiązani odpowiednimi umowami do zachowania tajemnicy naszych klientów jako procesorzy Twoich danych - przetwarzamy je bez zaglądania w nie. Można to porównać do sytuacji z Panią sprzątającą Twój gabinet, w którym znajdują się akta klientów zamknięte w szafie na klucz. Pani teoretycznie ma dostęp do wszystkich danych (no bo sprząta Twój gabinet) ale jest zobowiązana do tego żeby nie szukać klucza i nie szperać w aktach.
Tak, oczywiście. Raz na dobę robimy kopię bezpieczeństwa Twoich danych i po zaszyfrowaniu przechowujemy bezpiecznie na wypadek gdyby była konieczność aby do nich wrócić. W ten sposób jesteśmy w stanie odtworzyć i przywrócić dla Ciebie Twoje dane gdyby była taka konieczność. Więcej o tym kopiach bezpieczeństwa możesz poczytać na naszej stronie o bezpieczeństwie danych.

O programie

Możesz się z nami kontaktować pod adresem kontakt@dobrygabinet.com. Jeżeli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu! :)
Jesteśmy gotowi na takie sytuacje i chętnie pomagamy. W takiej sytuacji napisz do nas na adres kontakt@dobrygabinet.com opisując swój problem a my z chęcią postaramy się Tobie pomóc w możliwie najkrótszym czasie.
Tak, oczywiście. Wychodzimy na przeciw naszym użytkowników i stale udoskonalamy nasz program aby maksymalizować korzyści i ułatwiać Twoją pracę. Jeśli masz pomysł na nową funkcjonalność, lub chcesz coś poprawić, ulepszyć napisz do nas na: kontakt@dobrygabinet.com.Czekamy na Twoje sugestie!

Masz jeszcze inne pytania?

Napisz do nas na kontakt@dobrygabinet.com

Czy potrzeba do tego aż aplikacji?

Tak jest dużo wygodniej, a DobryGabinet z łatwością na siebie zarabia. Już po paru dniach korzystania z naszej aplikacji widać, że załatwianie wszystkiego „ręcznie” kosztuje Cię czas przynajmniej na jednego lub dwóch pacjentów miesięcznie więcej. Czy dwaj pacjenci wystarczą na pokrycie abonamentu?
Kalkulacja jest oczywista.

Załóż darmowe konto