O nas


Zespół, który pracuje nad rozwojem DobregoGabinetu składa się z profesjonalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Dzięki temu możemy zapewnić użytkownikom DobregoGabinetu świetny produkt - program do gabinetu terapeuty, psychologa, psychoterapeuty czy coacha, który jest szyty na jego potrzeby.

Dążymy do tego, aby praca psychologa, psychoterapeuty czy coacha była łatwa i wygodna. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo danych programu do gabinetu dla psychoterapeuty. Mamy świadomość tego, iż najważniejszy w gabinecie terapeuty czy coacha jest klient i to nad nim powinien spędzać czas terapeuta lub coach. Dlatego też przygotowaliśmy narzędzie, które pozwala automatyzować skomplikowane i czasochłonne procesy w gabinecie, ułatwić pracę, spełnić wymagania prawne i finansowe. Dajemy też zgodność z RODO. Przede wszystkim pomagamy oszczędzać czas. Zdejmujemy z głowy formalności dotyczące zarządzania i administacją w gabinecie.


Poznaj nas zespółKarol Drażyński


Lubię praktyczne rozwiązania, szukam ulepszeń, jestem entuzjastą zmian i działania, chciałbym żeby dużo i wciąż się działo. Z zawodu jestem inżynierem, z zamiłowania przedsiębiorcą. Praca zawodowa w telekomunikacji pozwoliła mi wpłynąć na miliony użytkowników na całym świecie (dzięki patentom, używanym na co dzień globalnie we współczesnej telekomunikacji) i zdobyć międzynarodowe doświadczenie m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Izraelu.
Projekt DobregoGabinetu powstał na takich właśnie założeniach: praktycznego rozwiązania, które ma pomóc specjaliście w pracy. Jestem fanem zmian wewnętrznych (po terapii własnej), coachingu i rozwoju osobistego, procesu stałego doskonalenia i elastyczności wewnętrznej. Stąd też aplikacja DobryGabinet, która daje praktyczne rozwiązanie na problemy, które znam ze świata psychologów czy coachów.

W wolnym czasie uwielbiam podróże i poznawanie nowych części świata. Uprawiam sport (biegam, jeźdzę na snowboardzie i rowerze), uczę się grać na gitarze i zajmuje trójką zawsze żywotnych dzieci :)Dr Marta Drażyńska


Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Ukończyłam Laboratorium Psychoedukacji, wcześniej poszukiwałam inspiracji w psychoterapii Gestalt, a także w Analizie Transakcyjnej, w tej chwili zaczynam przygodę z ISTDP (Intensywną Krótkoterminową Terapią Psychodynamiczną).
Już w czasie szkolenia psychoterapeutycznego miałam szereg wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa zapisów sesji przesyłanych superwizorom, notatek, które robiłam na papierowych kartkach lub w poszczególnych plikach. Brakowało mi wygodnego kalendarza, w którym byłoby też miejsce na notatki z sesji, komentarze superwizorów, a jednocześnie narzędzia, które służyłoby mi w ogarnianiu kwestii finansów, faktur etc.
Te potrzeby stały się inspiracją dla powstania DobregoGabinetu. W ten sposób rozpoczęła się przygoda wspólnej pracy z moim mężem Karolem, Michałem oraz wspierającym nas Damianem nad stworzeniem DobregoGabinetu. Cały czas używam i na bieżąco testuje program. Podpowiadam rozwiązania i krytykuję niewygody:) Myślę, że oczywiście można się bez niego obejść, jednak od strony administracyjnej czyni on prowadzenie gabinetu dużo, dużo łatwiejszym.
Poza gabinetem interesuję się kulturą, szczególnie literaturą żydowską, w tym obszarze pisałam pracę doktorską. W domu zaś mam trójkę dzieci, które szczelnie wypełniają każdą wolną chwilę.

Więcej informacji o nas można znaleźć na naszym blogu.
Informacje o nas można też znaleźć na naszej stronie na facebooku.

Możesz zajrzeć też na stronę kontaktu jeśli szukasz informacji o tym jak się z nami skontaktować.

Go back