DobryGabinet logo
Dla psychoterapeuty

Program dla psychoterapeuty

Pracujesz z pacjentami na jednorazowych konsultacjach lub regularnych sesjach, jesteś psychoterapeutą lub superwizorem?

Potrzebujesz miejsca na dokumentację pacjentów, dostosowaną do psychologów lub psychoterapeutów? Zależy Ci na notowaniu w ramach zajęć z pacjentami ponieważ przygotowujesz się do superwizji Twojej pracy?

Dążysz do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, zwiększasz swoje wieloletnie doświadczenie, a zagadnienia etyczne pracy psychoterapeuty nie są Ci obojętne?

DobryGabinet to program stworzony właśnie dla Ciebie! Jeśli prowadzisz gabinet psychoterapii, w jednym miejscu znajdziesz Twoje notatki, kartotekę pacjentów, rozliczenia, terminarz gabinetu psychologicznego czy wygodną aplikację mobilną. Program obejmuje różne podejścia terapeutyczne, co pozwala na wszechstronny rozwój umiejętności praktycznych, utrzymanie relacji terapeutycznych oraz współpracę z innymi specjalistami zdrowia psychicznego.

Feature Image
Kalendarz spotkań

Jednorazowa konsultacja czy długotrwała regularna terapia?

Nieważne czy umawiasz jednorazową konsultację czy spotkanie powtarzające się w ramach dłuższej terapii. Prowadząc psychoterapię w swoim gabinecie jesteś otwarty na różne formy wsparcia dla Twoich pacjentów: od jednorazowej interwencji kryzysowej do wieloletniej terapii swoich pacjentów.

W naszym kalendarzu umówisz każdego rodzaju spotkanie! Planowanie spotkań z pacjentem, terapii czy konsultacji ułatwi nas system. Do tego w prosty sposób dodasz system rezerwacji online dla pacjentów oszczędzając swój cenny czas i zdejmując z siebie pilnowanie o płatności czy pamiętanie o rezerwacji!

Możliwość wysyłania automatycznych przypomnień wysyłanych do pacjentów z programu dla psychoterapeuty dodatkowo pomoże pacjentom nie zapomnieć o sesji.

 • Aplikacja przygotowana przez specjalistów dla specjalistów,
 • Stworzona dla psychoterapeuty a nie lekarzy, specjalnie dla osób prowadzących swoje gabinety czy ośrodki terapeutyczne,
 • System łatwy w obsłudze i współtworzony przez naszych klientów, dostosowany do pacjenta i psychoterapeuty.
Feature Image
Wszystko w jednym miejscu

Wygodna aplikacja dla psychoterapeuty z kalendarzem i kartoteką pacjentów wspiera Cię w prowadzeniu gabinetu i terapii pacjentów

W aplikacji wygodnie przechowasz kartotekę pacjentów, z notatkami lub zdjęciami Twoich odręcznych notatek lub nawet nagranie Twojej sesji!

Szybko sprawdzisz, czy wizyta została opłacona, a na końcu podsumujesz ilość wizyt z pacjentami, płatności czy zarobki. Sprawdzisz, które zajęcia odbywają się każdego dnia, jakie są wolne terminy i kiedy są najbliższe spotkania z pacjentami.

System nie wymaga umiejętności technicznych i jest bardzo intuicyjny. Nasi klienci chwalą sobie łatwość jego obsługi i możliwość integracji z całym zespołem. Przejrzystość wizyt i poszczególni pacjenci teraz są dostępnie również w Twoim telefonie!

 • Kartoteka z miejscem na dane Twoich klientów/pacjentów. Wszyscy pacjenci w jednym miejscu!
 • Wszystkie informacje związane z pacjentem na wyciągnięciu ręki,
 • System dostosowany do trybu pracy psychologów i psychoterapeutów.
Feature Image
Wygodna aplikacja

Twój kalendarz zawsze pod ręką!

Nie masz ze sobą terminarza? Nie pamiętasz kiedy lub z kim masz następne spotkanie? Spokojnie - wszystkie spotkania znajdziesz w wygodnej aplikacji mobilnej z kalendarzem i kartoteką pacjenta! System pozwala również zajrzeć do spotkań czy rezerwacji przez przeglądarkę.

Bądź zawsze na bieżąco w swoim gabinecie, niezależnie gdzie jesteś! Nasz program dla psychoterapeuty to aplikacja, która jest również dostępna na tabletach oraz w przeglądarce na dowolnym urządzeniu.

 • Pojedyczne konsultacje
 • Spotkania seryjne
 • Superwizja czy spotkanie zespołu
Feature Image
Rezerwacje online

System rezerwacji online

DobryGabinet to program dla psychoterapeuty, który jednocześnie oferuje system rezerwacji online dla pacjentów szukających wolnych terminów do danego terapeuty.

Dzięki temu każdy gabinet psychoterapii może zaproponować wolne terminy w ramach swojego kalendarza. System rezerwacji cechuje się łatwością integracji z Twoją stroną internetową, mediami społecznościowymi czy wizytówką Google. Możesz też wysłać pacjentom link do systemu rezerwacji, który jest połączony z system płatności.

 • Rezerwacje online dostosowane do psychoterapii,
 • Łatwość integracji z Twoją stroną internetową czy mediami społecznościowymi,
 • Oszczędność czasu i zwiększenie liczby nowych wuzyt!
INNE FUNKCJONALNOŚCI

To jeszcze nie wszystko

Dajemy Ci pełen komplet narzędzi do skutecznego zarządzania Twoim gabinetem. Wszystko po to, aby Tobie i Twojemu zespołowi pracowało się wygodniej i lepiej.

Wszystkie dane pod ochroną

Chronimy Twoje dane, abyś Ty nie musiał/-a. Wszystkie są bezpieczne i zaszyfrowane, a Ty śpisz spokojnie.

Wygodna aplikacja mobilna

DobryGabinet to także wygodna aplikacja dla Ciebie i Twojego zespołu. Szybki dostęp do kalendarza pod ręką!

Drukuj raporty

Potrzebujesz raportu dla księgowej czy pacjentów? Wystarczy kilka kliknięć, aby wygenerować wygodny raport.

Zgodność z RODO

W programie możesz automatycznie odbierać zgody RODO. Dzięki temu i innym udogodnieniom zyskasz zgodność z przepisami.

Płatności i rozliczenia

W wygodny sposób oznaczaj płatności czy (nie)obecności, aby pod koniec miesiąca szybko i wygodnie się rozliczać.

Dla Ciebie i zespołu

Nadawaj różne role członkom zespołu - administratorowi, recepcji czy terapeutom.

Skup się na pacjentach

Zarządzanie i administrację gabinetem/ośrodkiem zostaw nam.

Wypróbuj darmowy, 14 dniowy okres próbny