Prosty cennik bez ukrytych kosztów i zobowiązań

Abonament miesięczny bez ukrytych kosztów. Rezygnujesz kiedy chcesz.
Pierwsze 14 dni za darmo. Pomagamy ze wdrożeniem i przeszkoleniem.
Mówimy zrozumiałym językiem :)

Podane kwoty są kwotami netto.

DLA OŚRODKÓW
Jeżeli pracujesz w ośrodku, poradni i chcesz mieć wszystkich pracowników, wszystkie gabinety i wszystkich pacjentów w jednym programie
59zł / m-c od terapeuty*
+ 149zł/ m-c opłaty abonamentowej

Dostępne funkcje w pakiecie:

  • Jeden wspólny kalendarz dla wszystkich pracowników
  • Wiele gabinetów w jednym grafiku
  • Dostęp wielostanowiskowy z podziałem ról(administrator, recepcja, terapeuta,...)
  • Wspólna kartoteka pacjentów z kontrolą dostępu dla terapeuty prowadzącego
  • Automatyczne przypomnienia SMS**
  • Miejsce na notatki i załączniki do spotkań z pacjentami
  • Raporty, podliczenia i statystyki w jednym miejscu,
Umów demo

** 300 SMSów do wykorzystania w ramach okresu rozliczeniowego, następnie istnieje możliwość dokupienia pakietów po 100, 500 lub 1000 SMSów w cenach kolejno 20, 95 i 180 zł netto.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, program można wykorzystać przez 14 dni okresu próbnego całkowicie za darmo! W tym czasie (i później też;)) z chęcią pomożemu z konfiguracją ośrodka, poznaniem funkcji programu, dodaniem pracowników, ustawieniami czy spotkaniami. Po okresie próbnym możesz zdecydować czy chcesz dalej korzystać z programu czy usunąć swoje dane.
Tak, w programie możesz dodać wszystkich swoich pracowników, 10 czy więcej osób nie stanowi żadnego problemu! :) Możesz również dodać kilka gabinetów tak aby wszystkie dane mieć w jednym miejscu i z łatwością umawiać spotkania do różnych terapeutów w różnych gabinetach :)
Tak, każdy z Twoich pracowników w danym ośrodku będzie miał osobne dane do logowania. Każdemu możesz przypisać odpowiednią rolę. Dlatego też terapeuta będzie miał szczegółowy dostęp do wszystkich danych swoich pacjentów, ale nie zobaczy danych innych terapeutów. Recepcja będzie miała dostęp do wszystkich danych teleadresowych pacjentów, aby umawiać/zmieniać terminy spotkań ale nie zobaczy kart pacjentów czy notatek z sesji, itp.
Jak najbardziej jest to możliwe! Każdemu użytkownikowi możesz nadać odpowiednią rolę, która będzie określać jeo poziom dostępu do danych. A każdy terapeuta ma pacjentów przypisanych do siebie i tylko tych pacjentów może zobaczyć. Inni pacjenci są dla niego niedostępni.
Wystarczy, że klikniesz na przycisk „Umów demo” poniżej. Podaj proszę kilka danych kontaktowych, a następnie wybierz pasujący dla Ciebie termin spotkania. W czasie krótkiego (~20 min) i darmowego spotkania będziesz mógł/-a zobaczyć możliwości programu i korzyści dla Twojego ośrodka, zadać ewentualne pytania i dopytać o szczegóły. Demo jest niezobowiązujące, więc warto spróbować! :)